fbpx

STUDNIÓWKA 2018- POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W PSZCZYNIE

14 lutego 2018

Ostatnią studniówką, którą fotografowaliśmy w 2018 roku, była impreza Powiatowego Zespołu Szkół w Pszczynie. 10 klas, prawie 200 par i jeszcze lepsza zabawa. Fotografowałam razem z Oskarem i Karolem, czyli moim #dreamteam na studniówki. Oprócz tradycyjnego fotoreportażu, robiliśmy zdjęcia na ściance oraz w naszym musthave na każdą studniówkę – w ministudio z gadżetami. Zabawa była świetna, parkiet zawsze przepełniony. Przed północą pojawiła się góralska kapela, która zrobiła swój mały recital oraz przygotowała kilka zabaw z nagrodami. Pierwszy raz się spotkaliśmy z czymś takim na studniówce, super sprawa. Fotografowaliśmy do godziny pierwszej, czyli standardowo. Spakowani wraz przepełnionymi od zdjęć kartami, wróciliśmy każdy w swoją stronę, bo następnego dnia kolejna studniówka, lecz w innym składzie.

Fotografowali ze mną: #dreamteam
• Oskar www.instagram.com/saveyourlovestory
• Karol www.instagram.com/pokadrowany.plImprezę prowadził świetny duet DJ LUKA i DJ Paweł Walczyk i to dzięki nim parkiet ciągle pył pełny, a na studniówkach rzadko się to zdarza. Całość odbywała się w ogromnej sali w Domu Przyjęć Markowy w Pszczynie.• DJ LUKA www.facebook.com/DJLUKAWESELE
• DJ Paweł Walczyk www.facebook.com/DJPawelWalczyk
• Sala www.facebook.com/DomPrzyjecMarkowy

Uczniowie standardowo otrzymali płytę dvd z pełnym fotoreportażem i zdjęciami z ministudia (razem ponad 4 tysiące autorsko obrobionych i profesjonalnie wyretuszowanych ujęć), odbitkę klasową oraz dwie odbitki zdjęć w formacie 15x23cm oraz 5x15cm, które wybrali sobie spośród wszystkich udostępnionych w strefie klienta. Każdy z uczniów mógł sobie domówić dodatkowe odbitki za symboliczną kwotę.

Szata graficzna odbitek dla tej szkoły w 2018 roku, prezentowała się tak:
• odbitki 5x15cm na jedwabistym papierze
• odbitki 15x23cm na jedwabistym papierze

Dziękujemy organizatorom za zaufanie i wiele miłych słów podziękowań.
Mamy nadzieje, że jeszcze się spotkamy.

Poniżej przedstawiamy Wam fotoreportaż z tej studniówki, kilkaset wybranych ujęć.
Zapraszamy do oglądania:

Total: