fbpx
O MNIE

POZNAJ MNIE

Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii reportażowej, ślubnej i lifestylowej oraz pilotem drona. Zakochana w mediach społecznościowych oraz marketingu.

Pochodzę z Górnego Śląska, ale fotografuję w całej Europie. Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją.

Lubię życie, ludzi i ich prawdziwe emocje. Uwielbiam obserwować i słuchać. Wiem, że potrzeba niewiele soli, aby coś nabrało smaku, dlatego też nad wyraz cenię sobie prostotę.Jestem wielbicielką rozmazanego tła, naturalnego światła i koloru białego. Żyję w ciągłym biegu, mam milion pomysłów na minutę i zawsze wszędzie mnie pełno, dzięki czemu nie umknie mi żaden detal. Nigdy nie rozstaję się z aparatem, bo bez niego czuję się jak bez ręki.

Jestem właścicielem marki Nad Niebem - fotografia ślubna oraz teamu Najlepsze Studniówki.

Prowadzę szkolenia z fotografii (w tym fotografii mobilnej), obróbki, social mediów oraz pomagam fotografom w doskonaleniu ich biznesów.

FOTO CEWE INSPIRACJE
W kwietniu 2018 zostałam twarzą kwartalnika wydawanego przez CEWE i sklep Fotojoker – FOTO CEWE INSPIRACJE, w którym znajdował się również mój artykuł o plenerowej sesji ślubnej.
MAGAZYN PANNA MŁODA
W sierpniu 2018 w kwartalniku „Panna Młoda” ukazała się moja stylizowana sesja ślubna, którą wykonywałam dla Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie pod Warszawą.
FOTO CEWE INSPIRACJE
W styczniu 2019 w kwartalniku FOTO CEWE INSPIRACJE opublikowałam poradnik o tym jak fotografować studniówki – dla fotografów. Dowiecie się jak podejść do tego w kwestiach organizacyjnych i czy rzeczywiście jest to takie trudne.

POZNAJ MOJE PROJEKTY I OFERTĘ:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Jestem właścicielem marki NAD NIEBEM - fotografia ślubna, która zajmuje się
FOTOGRAFIA STUDNIÓWKOWA
Jestem właścicielem marki NAJLEPSZE STUDNIÓWKI, która zajmuje się obsługą fotograficzną i filmową studniówek w całej Polsce.
FOTOGRAFIA I FILM Z POWIETRZA
Jestem licencjonowanym pilotem drona.
Total: