fbpx

Serdecznie zapraszamy Was na nasze autorskie warsztaty fotografii ślubnej. Będzie to 3 dniowe spotkanie w kameralnej grupie – 3 dni solidnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej od dwóch fotografek, co daje dwa różne spojrzenia na pewne tematy. Na warsztatach przekażemy Wam całą swoją wiedzę którą udało nam się zdobyć przez ostatnie lata pracy w branży.

Dzięki tym warsztatom nauczysz się wszystkiego co pomoże Ci stworzyć prężnie rozwijający się biznes w branży fotografii ślubnej. Oprócz wiedzy na warsztatach odbędzie się również praktyka czyli sesja wraz z młodą parą. Przebrniemy przez przygotowania ślubne, ceremonię oraz plener. Pokażemy Wam jak pracujemy oraz będzie również czas na stworzenie swoich fotografii.

TERMIN WARSZTATÓW

19-21 MARCA

PROGRAM WARSZTATÓW

FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY
Przygotowania, ceremonia i wesele. Omówienie wszystkich aspektów. Najważniejsze momenty i kadry. Dokumentować czy kreować? Minisesja w trakcie ślubu czy plener ślubny innego dnia? Współpraca z innymi usługodawcami. Pomysły na zdjęcia, miejsca - jak je odnaleźć. Jak sprawić aby para młoda wyglądała na zdjęciach naturalnie. Sesja narzeczeńska – jak przekonać do niej parę młodą.
BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM
Jak prowadzić korespondencję, jak powinno przebiegać spotkanie z parą. Pomoc w wielu kwestiach nie tylko fotograficznych (np. w znalezieniu innych usługodawców)
OFERTY I UMOWY
Co powinno znaleźć się w dobrej umowie. Różnica między zadatkiem a zaliczką. Odstąpienie od umowy, rezygnacje i roszczenia. Co w przypadku choroby, kwarantanny? Jak stworzyć dobrą i przyciągającą ofertę.
SPRZĘT I TECHNIKA
Jeden czy dwa aparaty? Jak pracować? Czym różnią się lustrzanki od bezlusterkowców, rodzaje obiektywów, na co zwrócić uwagę wybierając sprzęt do pracy. Jak przygotować się przed ślubem, o czym nie zapomnieć. Jak zabezpieczyć się przed utratą danych czyli poprawny backup.
OBRÓBKA I SELEKCJA
Workflow, co zrobić aby ograniczyć czas pracy nad obróbką. Pokażemy Wam jak obrabiamy zdjęcia, jak robimy selekcje i z jakich programów korzystamy.
PRZYGOTOWANIE DO DRUKU I EFEKT FINALNY
Jak powinno oddawać się produkty klientom? Odbitki, albumy, fotoalbumy, prezentacje mulimedialne, pudełka na zdjęcia, pendrive, galerie www.
MARKETING I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
Charakterystyka, o czym warto pamiętać, przydatne narzędzia, reklama na Facebooku i Instagramie, SEO.
BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ
Strategia Marki osobistej. Instagram i Facebook? Zasięgi organiczne czy płatne? Co wrzucać, kiedy wrzucać i jak wrzucać. Algorytmy i Hasztagi na Instagramie. Trendy 2020/2021. Jak Tworzyć ciekawe treści.
SESJA STYLIZOWANA
W niedzielę zorganizujemy dla Was piękną sesję stylizowaną wraz z naszymi partnerami. Pokażemy Wam jak pracujemy z parą, a później będziemy razem fotografować. Stworzycie piękne zdjęcia do portfolio, tego jesteśmy pewne.

MIEJSCE WARSZTATÓW

Warsztaty odbędą się w pięknym miejscu jakim jest Willa Love w Dębowcu. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych.

www.willasloneczna.pl
www.instagram.com/willa_sloneczna

ORIENTACYJNY PLAN RAMOWY

piątek 19 marca
przyjazd, powitanie uczestników, wprowadzenie,
kolacja, panel teoretyczny, przejrzenie portfolio (dla chętnych), Q&A, integracja

sobota 20 marca
śniadanie, panel teoretyczny, partnerzy,
obiadokolacja, panel teoretyczny, Q&A, integracja

niedziela 21 marca
śniadanie, wprowadzenie, wykorzystanie wiedzy w praktyce,
sesja stylizowana

Podczas warsztatów będzie dostępny serwis kawowo-herbaciany z wodą mineralną i sokami oraz słodki stół.

O NAS

Julia Szymańczyk

Jestem fotografem specjalizującym się w fotografii
ślubnej i reportażowej. Moją wielką pasją
są media społecznościowe oraz grafika i marketing.

Śluby fotografuje pod marką Nad Niebem,
a studniówki pod marką Najlepsze Studniówki

Pochodzę z Górnego Śląska, ale fotografuję w całej Europie.
Należę do grona najszczęśliwszych osób na świecie,
ponieważ kocham swoją pracę, która jest moją ogromną pasją

www.instagram.com/juliaszymanczyk.pl
www.instagram.com/nadniebem_weddings

Zuza Malina

Jestem tą szczęściarą, której udało się przekuć pasję w pracę – specjalizuję się w fotografii ślubnej i rodzinnej. Urodziłam się i mieszkam na śląsku, ale dzięki mojej pracy możecie mnie spotkać w całej Polsce na reportażach ślubnych. Na zdjęciach skupiam się głównie na emocjach które są w ludziach. Najważniejsze jest dla mnie aby na zdjęciach pokazywać prawdziwe autentyczne chwile.
W tej chwili mam za sobą ponad 100 reportaży ślubnych, które udało mi się sfotografować w ostatnich latach.

www.instagram.com/zuza.malina
https://www.youtube.com/channel/UCaD_3D-FNEBIHczax9SVXaQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

ILE TRWAJĄ WARSZTATY?
3 dni. Warsztaty zaczną się w piątek 19 marca w godzinach popołudniowych/wieczornych, a skończą w niedziele 21 marca w godzinach popołudniowych.
CO W PRZYPADKU REZYGNACJI?
Jeśli będziesz musiał zrezygnować ze swojego uczestnictwa, możesz znaleźć osobę na swoje zastępstwo.
CZY BĘDZIE CZAS NA ANALIZĘ MOJEGO PORTFOLIO?
Oczywiście, że tak! Jeśli będziecie chcieli to dokładnie je przeanalizujemy. Zdjęcia, reportaż, stronę www czy profil na Instagramie.
CO W PRZYPADKU NIE ODBYCIA SIĘ WARSZTATÓW, NP. Z POWODU OBOSTRZEŃ?
W przypadku gdy rząd narzuci dodatkowe obostrzenia zostanie wyznaczony nowy termin warsztatów. Postaramy się go dostosować tak, aby każdemu pasowało. Jeżeli jednak nie będziesz mógł uczestniczyć, zwrócimy Ci pieniądze. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach może się to zdarzyć.
CO PO WARSZTATACH?
Każdy z Was otrzyma dyplom uczestnictwa. Jeśli potrzebujecie, przygotujemy dla Was zaświadczenia udziału w warsztatach. Możecie potrzebować czegoś takiego np. do uzyskania dofinansowania. Po warsztatach stworzymy dla Was specjalną grupę warsztatową na facebooku.

NASI PARTNERZY

podczas warsztatów:

nPhoto
więcej info wkrótce

o sesję stylizowaną zadbają:

neony: Gdzie Jest Neon
dekoracje: Rent It wypożyczalnia
kwiaty: Kwiaty w Polu

więcej wkrótce…

CENA

Cena przy zapisie do 7 marca: 1500 zł
Cena regularna: 2000 zł

19 – 21 marca

W cenie warsztatów są dwa noclegi w Wilii Słonecznej, kolacja w piątek, śniadanie i obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Podczas warsztatów będzie dostępny serwis kawowo-herbaciany z wodą mineralną i sokami oraz słodki stół.

* wersja mięsna i wegetariańska do wyboru.

Ilość miejsc: Mała kameralna grupa. Zachowane zasady bezpieczeństwa.

ZAPISY

 

 

Do zobaczenia!
Julia i Zuza

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszych warsztatach wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się jak najszybciej to możliwe w celu potwierdzenia dostępności miejsca oraz prześlemy dodatkowe informacje.

Kontakt:

studio@juliaszymanczyk.pl
tel. 697 747 255

Total: