Miło mi Cię poznać!

Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografia to większa część mojego życia, bez którego nie umiałabym żyć.

Pochodzę z Górnego Śląska, ale fotografuje w całej Polsce. Cały czas pragnę się rozwijać i tworzyć rzeczy nowe i świeże. Lubię życie, ludzi i ich prawdziwe emocje. Uwielbiam obserwować i słuchać. Wiem, że potrzeba niewiele soli, aby coś nabrało smaku, dlatego też nad wyraz cenię sobie prostotę.

Jestem wielbicielką rozmazanego tła, naturalnego światła i koloru białego. Żyję w ciągłym biegu, mam milion pomysłów na minutę i zawsze wszędzie mnie pełno, dzięki czemu nie umknie mi żaden detal. Nigdy nie rozstaję się z aparatem, bo bez niego czuję się jak bez ręki.

Koniecznie odwiedź mnie w moim studio www.nadniebem.pl.

W kwietniu 2018 zostałam twarzą kwartalnika wydawanego przez CEWE i sklep Fotojoker – FOTO CEWE INSPIRACJE, w którym znajdował się również mój artykuł o plenerowej sesji ślubnej.

W sierpniu 2018 w kwartalniku “Panna Młoda” ukazała się moja stylizowana sesja ślubna, którą wykonywałam dla Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie pod Warszawą.

W styczniu 2019 w kwartalniku FOTO CEWE INSPIRACJE opublikowałam poradnik o tym jak fotografować studniówki – dla fotografów. Dowiecie się jak podejść do tego w kwestiach organizacyjnych i czy rzeczywiście jest to takie trudne. 

Zaufali mi m.in: